суботу, 17 травня 2008 р.

Тхеквондо

З медалями – і школярі, й студенти
У Дніпропетровську завершився фінальний турнір І Студентських спортивних ігор України серед вузів ІІІ – ІV рівнів акредитації.Вдалими виступами порадували представники Запорізького національного університету.
Студентка четвертого курсу факультету фізвиховання Ганна Кондратьєва (ФСТ «Колос», школа «Джур»), яку тренує Максим Грабко, виборола перше місце у ваговій категорії до 72 кг.
Такого ж успіху в змаганнях чоловіків вагою до 58 кг досяг і третьокурсник Євген Коновалов («Спартак», ШВСМ), вихованець заслуженого тренера України Юрія Бабака. Ганна і Євген завоювали право представляти Україну 16 – 20 червня на чемпіонаті світу серед студентів у Белграді (Сербія).
* * *
Там же, в Дніпропетровську, відбулися й змагання за програмою ІІІ Спортивних ігор школярів України.
І в цьому турнірі запоріжці, а саме представники «Колоса», були у фаворитах. Дев’ятикласник Запорізької гімназії № 107 Богдан Боднар (ФСТ «Колос»), виступаючи у ваговій категорії до 51 кг, став володарем золотої медалі, а учениця загальноосвітньої школи № 83 Альбіна Дугіна посіла третє місце у ваговій категорії до 52 кг.
Підготували призерів ІІІ Спортивних ігор школярів України тренери Юрій Бабак, Сергій Большаков і Олександр Плецький.

Міні-футбол
Вади не завадили чемпіонам
Завершилася першість області серед дітей-інвалідів з вадами розумового та фізичного розвитку, що проводилася обласними управлінням фізвиховання та спорту і центром «Інваспорт».
Змагання проходили в п’яти містах – Запоріжжі, Токмаку, Василівці, Мелітополі, Гуляйполі. Перемогу серед команд 12 – 14-річних хлопчаків святкували вихованці Гуляйпільської спеціальної школи-інтернату, а серед команд 15 – 17-річних юнаків – збірна Камянсько-Дніпровської СШІ.

Переможці й призери отримали кубки, дипломи, грамоти, футболки, а команди, що посіли четверті місця – ще й торти. Запорізький футбольний клуб «Металург» вручив учасникам змагань футбольні м`ячі.