середу, 11 березня 2009 р.

Тхеквондо

Серед кандидатів – студенти ЗНУ
У Дніпропетровську фінішував турнір з тхеквондо за програмою ІХ літньої Універсіади України, за підсумками якого здійснено відбір кандидатів для участі у 25-й Всесвітній літній Універсіаді, яка відбудеться в липні нинішнього року в столиці Сербії Белграді.
На дніпропетровському килимі вдало виступили студенти Запорізького національного університету. Звання чемпіонів завоювали Максим Бойцов (вагова категорія – 67 кг) і Ганна Кондратьєва (72 кг), «срібло» в активі Дар’ї Яковлєвої (59 кг) і Владислава Афоніна (54 кг), бронзовим призером став Олексій Ніцевич (84 кг). Додамо, що Ганна Кондратьєва вдосконалює свою спортивну майстерність у школі «Джур» (тренер – Максим Грабко), а решта призерів Універсіади – в СК «Мотор Січ» (тренер – Андрій Яковлєв).