пʼятницю, 27 березня 2009 р.

Спартакіади

Баскетбольні баталії школярів
У Запоріжжі та Гуляйполі фінішували змагання юних «гуліверів» за програмою 64-ї обласної спартакіади школярів.
В обласному центрі визначалися призери турніру юнацьких команд міст та районів Запоріжжя. Звання чемпіона спартакіади виборола збірна Ленінського району, яка випередила команди Жовтневого (читай СДЮШОР № 12) і Комунарського районів.
У Гуляйполі змагалися команди сільських районів області. В юнацькому турнірі головна боротьба розгорнулася між місцевими баскетболістами і збірною Куйбишевського району, яка й святкувала перемогу. Зате в суперництві команд дівчат школяркам Гуляйпільщини не було рівних. Втім, приємною несподіванкою стало друге місце новомиколаївських школярок, які не потрапляли до кола призерів щонайменше п’ять останніх років. Третє місця в обох турнірах посіли збірні Бердянського району. А от традиційно сильна команда Новомиколаївщини залишилася без нагород.

Дублери «Орбіти» принесли перемогу своєму району
У спортзалі обласної ДЮСШ відбувся волейбольний турнрі команд дівчат у залік 64-ї обласної спартакіади школярів.
Перемогу святкувала команда Жовтневого району, кольори якої захищали 17-річні гравці дублюючого складу волейбольного клубу «Орбіта-Університет». А два наступні призові місця посіли збірні Орджонікідзевського й Ленінського районів, укомплектовані переважно 13-річними вихованцями заслуженого тренера України Любові Перебийніс (обласна ДЮСШ).

Поважають інтелектуальні ігри
Минулого тижня відбулися два шахові турніри. В обласній спартакіаді учнів профтехосвіти першість виборола збірна ВПУ № 27, яке, до речі, достроково стало переможцем і в загальнокомандному заліку.
Друге і третє місця завоювали учні двох запорізьких професійних ліцеїв – відповідно залізничного і водного транспорту.
Шаховий турнір у залік обласної спартакіади технікумів приніс перемогу команді Мелітопольського промислово-економічнлого технікуму.
На наступних місцях – шахісти двох запорізьких коледжів – металургійного та гідроенергетичного.