четвер, 2 червня 2011 р.

Нащадки козацької слави мешкають у Бердянську

Приморське місто приймало обласний фізкультурно-патріотичний фестиваль школярів, що так  і називається: «Нащадки козацької слави».
Пятий рік поспіль звання переможців, а разом із ним і путівки до Всеукраїнського дитячого центру «Артек» вибороли учні Бердянської загальноосвітньої школи № 11 (директор – Максим Міщенко, вчителі фізвиховання – Кіра і Микола Бєлікови). Друге місце посіла команда Розівської школи № 1, третє – учні Енергодарської багатопрофільної гімназії «Гармонія».

З Універсіади – лише з двома медалями
Турнір дзюдоїстів за програмою Х літньої Універсіади України, що проходив у  Харкові, не приніс великого врожаю нагород збірній Запорізької області, оскільки провідні дзюдоїсти віддали перевагу участі в комерційних турнірах.
Втім, з медалями повернулися додому студентка Запорізького національного університету Марина Крот, яка виборола «золото» у ваговій категорії до 48 кг), і Сурен Мкртчян (60 кг), котрий став бронзовим призером.