вівторок, 1 грудня 2009 р.

Футбол. Чемпіонат ВНЗ

На проміжному фініші – другі
Завершилися ігри першого кола чемпіонату України серед вищих навчальних закладів, організованого Всеукраїнською футбольною асоціацією студентів за підтримки Комітеті з фізвиховання та спорту Міністерства освіти та науки.
У заключному матчі осінньої частини першості команда Запорізького класичного приватного університету «КПУ-Спартак» приймала студентів столичного Національного університету харчових технологій. Рахунок на 17-й хвилині відкрили господарі після влучного удару найкращого бомбардира спартаківської команди Антона Якайтеса. По перерві кияни відновили рівновагу, але на 90-й хвилині зустрічі Сергій Ломака вивів запорізький клуб  уперед – 2:1.
На зимові канікули підопічні Володимира Кочегарова підуть, здобувши в семи матчах п’ять перемог і посідаючи в турнірній таблиці конференції «Центр-Південь» другу сходинку. На одну перемогу більше в активі лідера – київської команди «МАУП-Єдність».