Перемогою збірної Києва завершився в запорізькому Палаці спорту «Юність» фінальний гандбольний турнір команд дівчат за програмою ІІІ Спортивних ігор школярів України.
Обрання гандбольної столиці України місцем проведення цих змагань було дуже доречним. По-перше, головну спортивну арену індустріального міста віднедавна очолює Іван Лужаниця, який цінує місцеві гандбольні традиції й створив найкращі умови для учасників турніру. Досить зважити на те, що ігри проводилися на тому ж європокритті, на якому нещодавно вели суперечку чоловічі збірні України і
Норвегії у відбірковому матчі до чемпіонату світу. По-друге, начальник Запорізького обласного управління фізвиховання та спорту Микола Авраменко, подбав про те, щоб перебування команд у місті на Дніпрі запам’яталося не тільки іграми, а й знайомством з колискою українського козацтва – островом Хортицею.І ось, нарешті, заключний день, що став найщасливішим для підопічних
Третє місце посіла збірна Херсонщини на чолі із заслуженим тренером України Михайлом Милославським, яка вирвала перемогу в команди Київської області – 23:22 (9:13).
Наступні місця розподілилися таким чином: 5-е – Дніпропетровська область, 6-е – Одеська, 7-е – Рівненська, 8-е – Закарпатська.
Фото Василя БІЧЕНКА і Володимира СВИРИДОВА
* * *
Команди юнаків змагалися у Броварах. Збірна Запорізької області на попередній стадії змагань обіграла команди Чернівецької та Луганської областей і з двома заліковими очками потрапила до фінальної частини ІІІ Спортивних ігор школярів.
У груповому турнірі запоріжці взяли гору над полтавчанами, але з різницею в один м’яч поступилися команді Києва. На жаль, у півфіналі підопічні Сергія Яковенка і Олексія Харченка зазнали поразки від збірної Київської області, кольори якої захищали вихованці місцевого училища олімпійського резерву (18:24), а в матчі за третє місце – столичним гандболістам – 9:18. В підсумку – четверте місце.
Немає коментарів:
Дописати коментар