понеділок, 31 березня 2008 р.

ІІІ Спортивні ігри школярів України

Короткий шлях до фіналу
Вдало для команд нашої області завершилися зональні баскетбольні турніри ІІІ Спортивних ігор школярів України.
У Запоріжжі збірна юнаків (тренер – Тарас Артеменко) завдала поразок командам Луганської (81:72) і Харківської (87:59) областей, завоювавши перше місце. Виступ у фінальному турнірі, що відбудеться 10 – 14 травня в Білій Церкві, запорізькі школярі розпочнуть з 2 заліковими очками.
Збірна дівчат Запорізької області в Дніпропетровську з рахунком 85:74 обіграла луганчанок, але юним господаркам зональних змагань поступилася – 71:87. Втім, друге місце теж гарантувало вихід у фінал (19 – 23 травня, Миколаїв).
У фінальних турнірах ІІІ Спортивних ігор школярів України також виступатимуть обидві волейбольні команди нашої області: дівчата – у Білій Церкві 7 – 11 квітня, юнаки – у Вінниці 14 – 18 квітня.