вівторок, 5 липня 2011 р.

Олімпізм

Фізкульт-привіт з Приморської площі
Олімпійський день, що розпочинав свою ходу в Запорізькій області масовими забігами у парку «Дубовий гай» понад два тижні тому, минулої суботи фінішував на Приморській площі Бердянська. Вона являла собою спортивну арену, на котрій  протягом майже двох годин тривало спортивне дійство, організоване за ініціативою олімпійського чемпіона Монреаля-76, декана факультету фізичного виховання Бердянського державного педагогічного університету Сергія Кушнирюка.
Аби цей захід перетворився на яскраве спортивне видовище, неабияких зусиль доклали міський виконавчий комітет і обласне відділення НОК України. Уся площа була поділена на прямокутники, на яких розташувалися боксерський ринг, важкоатлетичний поміст, шахові столики, баскетбольні щити, футбольні ворота…
Уже о десятій ранку площу заполонили вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл, імениті спортсмени, понад двісті хлопців і дівчат, які відпочивають у  бердянських оздоровчих таборах, та й усі, хто вважає себе прихильниками здорового способу життя. Їх вітали заступник голови облдержадміністрації Петро Гончарук, народний депутат України Анатолій Степаненко, заступник міського голови Ольга Яланська, голова обласного відділення НОК України Володимир Лобанов, заслужений майстер спорту Сергій Кушнирюк.
Після підйому прапора НОК України розпочалося невидане для Бердянська спортивне дійство, під час якого спритність і силу численним мешканцям і гостям азовського міста демонстрували прихильники не менш 15 видів спорту – гімнасти, акробати, рукоборці, боксери, волейболісти, легкоатлети, майстри пауерліфтингу, ушу, тхеквондо, карате, спортивної аеробіки… А поруч, на хвилях Азовського моря розгорталася не менш мальовнича картина за участю 25 вітрильників. Органічно в палітру свята вписався виступ ансамблю «Марлен».
Усі команди-учасниці та їхні тренери отрималиспеціальні Сертифікати за підписом президента Міжнародного Олімпійського Комітету Жака Рогге і головного  олімпійця України Сергія Бубки, а від приватного підприємця Підколзіна – величезні коробки зі смачними круасанами.
Сергій Кушнирюк не приховував свого задоволення. Він вважає, що бердянцям і гостям міста сподобалося не тільки спостерігати, а й брати участь у змаганнях та конкурсах нарівні з діючими спортсменами. А це, за думкою уславленого гандболіста, є головним підсумком яскравого, захоплюючого свята. 

Немає коментарів: