понеділок, 6 грудня 2010 р.

Спортивні ігри України

Бокс
«Срібне» сходження Артема Сидоренка
Одеса приймала боксерський турнір ІІ Спортивних ігор України серед вищих навчальних закладів  ІІІ – ІV  рівнів акредитації.
Студент Бердянського державного педагогічного університету Артем Сидоренко, виступаючи у ваговій категорії до 75 кг, посів друге місце і став володарем срібної медалі.

Кульова стрільба
Денис Філістович відстрілявся за себе й за вуз
У тирі львівського СКА відбулися змагання за програмою ІІ Спортивних ігор України серед вищих навчальних закладів  ІІІ – ІV  рівнів акредитації, в яких взяли участь 58 студентів, які представляли 15 вузів.
Збірна Запорізького національного технічного університету, яку підготувала заслужений тренер України Любов Грищенко, посіла четверте загальнокомандне місце, поступившись трьома вищими сходинками студентам Львівського державного університету фізичної культури, Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка та Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського.
Найвагоміший внесок у командну скарбничку ЗНТУ зробив вихованець заслуженого тренера України Олени Сальникової Денис Філістович, який став срібним призером у стрільбі з пневматичного пістолету (вправа ПП-3) з результатом 571 очко й виборов третє місце у стрільбі з матчевого (довільного) пістолету (вправа МП-6).