середу, 6 жовтня 2010 р.

Старти надій

Учні 99-го ліцею –
в чільному квартеті
Міжнародний дитячий центр «Артек» став місцем проведення ХІІ Всеукраїнських дитячих спортивних ігор серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів «Старти надій».
Спортивні майданчики та центральний стадіон «Артеку» є ареною популярних змагань юних спортсменів уже протягом кількох десятиліть. Восени 1975 року там розпочинали свій шлях Всесоюзні дитячі спортивні ігри «Старти надій». Наступних років «Артек» приймав малі Олімпійські ігри, малі Ігри Доброї волі, Міжнародний фестиваль культури та спорту «Артеківський олімп».
Запорізьку область на цьогорічних Всеукраїнських «Стартах надій» представляла збірна восьмих класів багатопрофільного ліцею № 99 (Хортицький район), яку підготували тренер СДЮШОР з легкої атлетики «Металург» Галина Місірук і студентка четвертого курсу ЗНУ Анастасія Вертепа. У командному заліку їхні підопічні посіли четверте місце, а Дмитро Смирнов став володарем срібної медалі за підсумками виконання силових вправ (прес).