неділю, 4 квітня 2010 р.

Волейбол

Як і належить вихованкам Віктора Перебийноса
У Черкасах відбувся фінал Всеукраїнських змагань дитячої ліги серед команд дівчат 1993 – 1994 років народження.
Команда запорізької ДЮСШ «Орбіта», підсилена вихованцями обласних ДЮСШ і спортінтернату , здобула п’ять перемог поспіль. У груповому турнірі підопічні заслуженого тренера України Віктора Перебийноса, з однаковим рахунком 3:0 розгромили команди Ємільчинської ДЮСШ (Житмирська область), Дніпропетровської ОДЮСШ і Донецького училища олімпійського резерву. У півфіналі запоріжанки здолали опір збірної Черкас (3:1), а у вирішальному матчі не залишили шансів команді Білоцерківського ліцею – 3:0.

Перемоги студентів ЗНТУ і Мелітополя
Обласна першість серед чоловічих команд вищих навчальних закладів ІІІ – ІV рівнів акредитації принесла перемогу збірній Запорізького національного технічного університету (тренер – Сергій Луценко).
На наступних призових місцях – команди Бердянського педагогічного університету і ЗНУ. Господарі турніру – студенти ЗДІА – задовольнилися  четвертим місцем.
Збірна Мелітопольського державного промислово-економічного технікуму (тренер – Євгенія Пермякова) святкувала успіх у юнацькому волейбольному турнірі Кубка області серед команд вищих навчальних закладів І – ІІ рівнів акредитації.
Друге і третє місця посіли відповідно збірні Дніпрорудненського індустріального технікуму і Запорізького будівельного коледжу.

Золоті нагороди – в ранцях ленінців
Юні волейболістки Ленінського району Запоріжжя вибороли титул чемпіонок обласної спартакіади школярів серед команд дівчат.
У турнірі брали учать збірні районів обласного центру й інших міст, але жоден із комплектів нагород не поїхав за межі Запоріжжя. Друге місце посіли представниці Орджонікідзевського району, третє – Жовтневого.